O nas

Hurtownia Kosmetyczna Zaopatrzenia Farmaceutycznego „NOWA” S.C. została założona w 1997r. przez małżeństwo Krystynę Przybylską – Lachowską i Marka Lachowskiego. Naszą działalność rozpoczęliśmy od współpracy z firmą Dermika Laboratorium Kosmetyków Nowej Generacji (Cederroth Polska S.A.) i wprowadzeniem ich produktów na rynek farmaceutyczny. Do dnia dzisiejszego nasze działania koncentrują się głównie na rynku farmaceutycznym, ale z naszych ofert korzysta również rynek tradycyjny.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która w 2010 roku otrzymała Gazelę Biznesu i odnotowaliśmy wzrost przychodu o 112%.

Gazela Biznesu

Obecnie Hurtownia KZF NOWA s.c. ma w swoim asortymencie 25 marek producentów polskich (m.in. Oceanic AA, Dax Cosmetics, Farmona, Flos-lek, Soraya) oraz zagranicznych (m.in. Laboratorium SVR, Jordan, Instituto Ganassini).
Współpracujemy z aptekami (m.in. Cosmedica, Dr Optima, Dr Zdrowie, Juventa), drogeriami, sklepami internetowymi oraz sieciami handlowymi (m.in. Hale Targowe, “Społem” WSS).
Nasze doświadczenie pozwoliło stworzyć profesjonalną obsługę klientów, o których dbają nasi handlowcy oraz dział sprzedaży.

Będąc bezpośrednim dystrybutorem marek, razem z producentami, przygotowujemy dla naszych klientów specjalne oferty. Posiadamy pełne portfolio marek i dbamy o ich dostępność.
Nasze działania zostały potwierdzone zarówno przez klientów, jak i dostawców. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

Atuty Hurtowni KZF NOWA s.c.:
– atrakcyjne ceny i promocje
– oferty indywidualne (dopasowane do potrzeb klienta)
– profesjonalana obsługa
– pełny asortyment marek
– dostępność produktów
– szybka realizacja zamówień
– doświadczenie – jesteśmy na rynku od 20 lat

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy firmą rodzinną, która każdego klienta traktuje w sposób indywidualny.